Stolik kawowy biały mat
  • Stolik kawowy biały mat
  • stylowy stolik Ludia

Stolik kawowy biały mat, stylowy stolik Ludia, stoliki kawowe

Stolik kawowy biały mat

Stolik kawowy Ludia biały mat będzie pasował do nowoczesnych oraz stylowych wnętrz dzięki stylowym ludwikowskim nogom w odświeżonej - nowoczesnej wersji.

  • Polityka bezpieczeństwa - szyfrowane połączenie SSL oraz Przelewy24, przesyłki kurierskie - sprawdź towar przy kurierze. Polityka bezpieczeństwa - szyfrowane połączenie SSL oraz Przelewy24, przesyłki kurierskie - sprawdź towar przy kurierze.
  • Dostawa produktu średnio po około dwóch tygodniach od złożenia zamówienia potwierdzonego przelewem. Dostawa produktu średnio po około dwóch tygodniach od złożenia zamówienia potwierdzonego przelewem.
  • Gwarancja producenta typu D2D na okres 24 miesięcy obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach. Gwarancja liczona jest od daty protokołu dostarczenia. Gwarancja producenta typu D2D na okres 24 miesięcy obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach. Gwarancja liczona jest od daty protokołu dostarczenia.

DZIĘKI ZASTOSOWANYM NOWOCZESNYM NOGOM W STYLU LUDWIKOWSKIM ŁAWA IDEALNIE PASUJE DO TRADYCYJNYCH JAK I SUPER NOWOCZESNYCH WNĘTRZ. NA TEJ AUKCJI OFEROWANA JEST ŁAWA O WYMIARZE 100/60/55 cm

BLAT ŁAWY WYKONANY JEST Z PŁYTY OBUSTRONNIE LAMINOWANEJ GRUBOŚCI 20 mm, KRAWĘDZIE ŁAWY OKLEJONE SĄ OBRZEŻEM ABS O GRUBOŚCI 1 mm CO ZAPEWNIA SOLIDNE ZABEZPIECZENIE BLATU PRZED USZKODZENIAMI. NOGI STOŁU WYKONANE SĄ Z WYSOKOGATUNKOWEGO DREWNA BUKOWEGO ,LAKIEROWANE NA MAT

SK-Ludia-BM

Opis

Kształt blatu
prostokątny
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.