💬 Kontakt

Dane teleadresowe, kontakt z obsługą sklepu mebllegro.pl i biurem obsługi producenta mebli, których oferta detaliczna dostępna jest na stronach skepu mebllegro.pl/sklep/

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego online - wyślij wiadomość.

logo mebllegro stoły i krzesła białe
logo meble kołodziejczyk stoły producent łódzkie

Zakład stolarski

Firma Meble Kołodziejczyk
Odrowąż 19, 97-525 Wielgomłyny

Hubert
☎️ 607 444 647

💬 [email protected]

WEB 🔌 www.meble-kolodziejczyk.pl/

Administrator sklepu

Rafał Lechowski
☎️ 512 683 364

💬 [email protected]

WEB 🔌 lechowski.info

Producent stołów i krzeseł

Firma Meble Kołodziejczyk istnieje na rynku meblarskim od 1998r. Jako producent mebli na zamówienie firma specjalizuje się w produkcji stołów drewnianych oraz łączących w sobie drewno i metal.

Stoły produkowane w zakładzie stolarskim naszego producenta standardowo posiadają swoje typoszeregi dla ustandaryzowania wymiarów i ułatwienia współpracy z klientem. Info: Na zamówienie możliwe stoły o dowolnych wymiarach wykonane z wybranych materiałów oraz wykończone według potrzeby klienta. Materiały do produkcji naszych mebli tutaj.

Dodatkowo jako, producent stołów, firma uzupełnia swoją podstawową ofertę o kilkadziesiąt modeli krzeseł drewnianych w różnych kombinacjach styli i materiałów obiciowych (krzesła tapicerowane). Krzesła dostępne są w dowolnym kolorze oraz tapicerce wybranej spośród kilkuset wzorów wśród różnych rodzajów tkanin tapicerskich Dostępne w gotowych zestawach mebli do salonu, kuchni, jadalni - oferty na stronach sklepu internetowego mebllegro.pl: stoły z krzesłami.

sklep mebllegro obsługa klienta godziny pracy

godziny pracy sklepu

sklep mebllegro obsługa klienta godziny pracy


poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Pracujemy w godzinach od 7:00 do 19:00

W soboty telefony odbieramy do 15:00

sklep mebllegro obsługa klienta kontakt