.

.

Nowy

Stół okrągły loftowy z metalowymi nogami w stylu pająk – model S69

3 600,00 zł
Brutto

Stół okrągły X metalowy

Okrągły stół rozkładany z metalowymi nogami w kształcie litery X. Stół rozkładany drewniany z nogami metalowymi i dębowy blat rozsuwany w okleinie naturalnej fornir dąb sękaty. Stół ø100 na metalowej podstawie rozkładany do 3m. Stół okrągły po rozłożeniu to już stół owalny w nowym kształcie mały stół rozkładany na duży stół do małego salonu.

Okrągły stół rozkładany z metalowymi nogami

Standardowe wymiary stołu S69: 1) Stół ø100 rozkładany do 150 cm (dodatkowe wkładki 1x50cm); 2) Stół ø100 rozkładany do 200 cm (dodatkowe wkładki 2x50cm); 3) Stół ø100 rozkładany do 250 cm (dodatkowe wkładki 3x50cm); 4) Stół ø100 rozkładany do 300 cm (dodatkowe wkładki 4x50cm); 5) Stół ø100 rozkładany do 350 cm (dodatkowe wkładki 5x50cm).

wymiary
  • ø90
  • ø100
  • ø110
  • ø120
rozkladany do
Wykończenie blatu
Ilość

Zachwycający Okrągły Stół Pająk: Twoje Nowe Centrum Spotkań!

Okrągły stół z metalowymi nogami w kształcie litery X to okrągły stolik rozkładany drewniany z nogami metalowymi w kolorze czarnym. Naturalny dębowy blat rozsuwany w okleinie naturalnej fornir dąb sękaty. Stół ø100 na metalowej podstawie rozkładany do 3m. Stół okrągły po rozłożeniu to już stół owalny w nowym kształcie mały stół rozkładany na duży stół do małego salonu.

Okrągły stół Pająk rozkładany z metalowymi nogami

Stół Pająk - Wybierz Elegancję i Wygodę

Ten okrągły stół pająk to prawdziwy klejnot Twojego wnętrza. Jego metalowe nogi dodają mu industrialnego charakteru, podczas gdy delikatne wykończenie drewnianej powierzchni nadaje mu niepowtarzalnego uroku. To nie tylko mebel - to dzieło sztuki, które stanie się centralnym punktem Twojego domu.

Stół Pająk łączy w sobie nowoczesność i tradycję w jednym. Jego okrągła forma sprzyja swobodnym rozmowom, a możliwość rozkładania zapewnia miejsce dla całej rodziny i przyjaciół. Bądź gotowy na zachwycenie swoich gości elegancją tego wyjątkowego mebla.

Stół okrągły rozkładany S69 dębowy metalowe nogi XStół okrągły rozkładany S69 dębowy metalowe nogi X
Stół okrągły 100 rozkładany 150 200 250 300 350 cmStół okrągły 100 rozkładany 150 200 250 300 350 cm

Stół Pająk - Elegancja i Funkcjonalność

Stół Pająk z metalowymi nogami nie tylko zachwyca wyglądem, ale także jest niezwykle praktyczny. Dzięki możliwości rozkładania, dostosujesz go do liczby gości. Idealny na rodzinne obiady, przyjęcia czy wieczorne spotkania.

Metalowe nogi gwarantują stabilność i wytrzymałość, dzięki czemu Twój stół posłuży Ci przez wiele lat. Jego solidna konstrukcja przetrwa codzienne użytkowanie, zachowując niezmieniony urok i funkcjonalność.

Okrągły Stół Pająk - Stwórz Wyjątkową Przestrzeń

Ten Stół Pająk dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować go do wystroju Twojego domu. Wybierz spośród różnych drewnianych wykończeń, aby stworzyć mebel, który odzwierciedla Twoją osobowość i styl.

Zakup Stół Pająk to nie tylko zakup mebla, to inwestycja w komfort Twojego życia. Stwórz przestrzeń, w której spotkania stają się wyjątkowe, a codzienność nabiera nowego blasku.

Stół okrągły rozkładany S69 Pająk drewniano metalowyStół okrągły rozkładany S69 Pająk drewniano metalowy
Stół okrągły rozkładany dębowy z metalowymi nogami XStół okrągły rozkładany dębowy z metalowymi nogami X

Stół rozkładany okrągły z metalowymi nogami

Standardowe wymiary stołu oraz ilość wkładek w komplecie:

  1. Stół ø100 rozkładany do 150 cm (dodatkowe wkładki 1x50cm)
  2. Stół ø100 rozkładany do 200 cm (dodatkowe wkładki 2x50cm)
  3. Stół ø100 rozkładany do 250 cm (dodatkowe wkładki 3x50cm)
  4. Stół ø100 rozkładany do 300 cm (dodatkowe wkładki 4x50cm)
  5. Stół ø100 rozkładany do 350 cm (dodatkowe wkładki 5x50cm)

Standardowe wymiary stołu

  • blat o średnicy 100 cm,
  • długość po rozłożeniu od 150 do 350 cm,
  • wysokość stołu 76 cm.

Materiały wykonania i charakterystyka stołu S69:

  • blat fornirowany - płyta meblowa w naturalnej okleinie (Dąb / Dąb sękaty),
  • grubość blatu 5 cm,
  • kolor blatu: wybarwienia drewna bejca nitro;
  • podstawa ze stali, metalowe nogi typu Pająk, malowana proszkowo na kolor biały lub czarny;
  • wkładki przechowywane poza stołem;
  • możliwość wykonania stołu z płyty laminowanej dowolnego producenta, np. Egger, Swiss Krono, Kronospan;
  • możliwość wykonania podstawy ze stali malowanej na dowolny kolor z palety RAL;
  • dla stołów z ilością od 3 wkładów wzwyż stół posiada dodatkowe wsparcie w postaci dodatkowej pary nóżek na środku, nóżki rozkładane wraz ze stołem.
22S69-75-100
100 Przedmioty

Arkusz danych

Kształt stołu
stół okrągły
Wysokość stołu
75 cm
Funkcja rozkładania stołu
tak, rozsuwany blat
Ilość nóg, typ stelaża stołu
stół na 4 nogach
Materiał nogi stołu
metalowe

Szczegółowe dane

MPN
22S69-75-100
Nowy

30 produktów w tej kategorii

Sprawdź pozostałe meble w tej kategorii