Stolik kawowy biały wysoki połysk, w stylu glamour, stoliki kawowe

Stolik glamour BIAŁY wysoki połysk

Stolik glamour biały lakierowany na wysoki połysk będzie pasował do nowoczesnych oraz stylowych wnętrz dzięki stylowym ludwikowskim nogom w odświeżonej - nowoczesnej wersji.

  • Polityka bezpieczeństwa - szyfrowane połączenie SSL oraz Przelewy24, przesyłki kurierskie - sprawdź towar przy kurierze. Polityka bezpieczeństwa - szyfrowane połączenie SSL oraz Przelewy24, przesyłki kurierskie - sprawdź towar przy kurierze.
  • Dostawa produktu średnio po około dwóch tygodniach od złożenia zamówienia potwierdzonego przelewem. Dostawa produktu średnio po około dwóch tygodniach od złożenia zamówienia potwierdzonego przelewem.
  • Gwarancja producenta typu D2D na okres 24 miesięcy obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach. Gwarancja liczona jest od daty protokołu dostarczenia. Gwarancja producenta typu D2D na okres 24 miesięcy obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanych meblach. Gwarancja liczona jest od daty protokołu dostarczenia.

BLAT ŁAWY WYKONANY JEST Z PŁYTY HDD MIRROR GLOSS,  GRUBOŚCI 40 mm.

KRAWĘDZIE ŁAWY OKLEJONE SĄ OBRZEŻEM ABS O GRUBOŚCI 2 mm  RÓWNIEŻ W LUSTRZANYM POŁYSKU, CO ZAPEWNIA SOLIDNE ZABEZPIECZENIE  PRZED USZKODZENIAMI ORAZ IDEALNIE KOMPONUJE SIĘ Z LUSTRZANYM POŁYSKIEM BLATU.

NOGI STOŁU WYKONANE SĄ Z WYSOKOGATUNKOWEGO DREWNA BUKOWEGO ,

LAKIEROWANE WŁOSKIM LAKIEREM W WYSOKIM POŁYSKU .

CAŁOŚĆ TWORZY NIEPOWTARZALNY MEBEL KTÓRY BĘDZIE OZDOBĄ NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ORAZ KLASYCZNYCH WNĘTRZ.

DZIĘKI ZASTOSOWANYM NOWOCZESNYM NOGOM W STYLU LUDWIKOWSKIM ŁAWA IDEALNIE PASUJE DO TRADYCYJNYCH JAK I SUPER NOWOCZESNYCH WNĘTRZ. NA TEJ AUKCJI OFEROWANA JEST ŁAWA O WYMIARZE 90/60/55 cm w kolorze białym  .

Do wyboru wysokości 50/55cm w cenie .

Po zakupie dokonaj wyboru wysokości !

Produkt polski

SK-GLAM-BP

Opis

Kształt blatu
prostokątny
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.