logo meble kołodziejczyk stoły producent łódzkie

Producent stołów i krzeseł Radomsko

W sklepie internetowym mebllegro oferujemy Państwu wysokiej jakości nowoczesne stoły i krzesła oraz gotowe zestawy stół z krzesłami od polskiego producenta. Zarówno sam stół na zamówienie jak i komplety stołów i krzeseł na zamówienie to produkt polski z lokalnej manufaktury. Zobacz wszystkie produkty jakie oferuje nasz sklep

Stoły i krzesła Radomsko

Stoły z krzesłami Radomsko producentStoły i krzesła, w tym rozkładane stoły prostokątne, kwadratowe stoły i okrągłe stoły, nogi z litego drewna oraz nogi z metalu dostępne w sklepie internetowym to 100% polskie meble od doświadczonego producenta stołów i krzeseł - firmy Meble Kołodziejczyk.

stoły i krzesła prosto od producenta mebli z radomska

Doświadczenie i wykwalifikowana kadra oraz park maszynowy pozwalają na produkcję wysokiej jakości mebli, głównie stołów i krzeseł, ale także małych stolików kawowych, czy też ław. Wszystkie meble wykonujemy pod zamówienie Klienta i oferujemy wachlarz możliwości dopasowania stołów z krzesłami pod własne potrzeby - jak dobór koloru drewna pod kolor mebli Klienta.

 Jak dbać o stół dębowy z drewna litego?

drewno i metal

Stoły drewniane z metalowymi nogami

Stoły z metalowymi nogami łączą w sobie obydwa rozwiązania, tworząc tym samym złoty środek – wizualnie estetyczne, nie za ciężkie - stoły o solidnych nogach ze stali, które wpasuje się w liczne aranżacje wnętrz dzięki swojej uniwersalności.

Ponadto, metalowe nogi zapewniają stabilność całej konstrukcji, podtrzymując cięższy blat.

Stół z metalowymi nogami to idealne rozwiązanie dla kuchni czy jadalni.

duży rozkładany stół na metalowej ramie z krzesłami do jadalni w stylu loft

stół 12 osobowy

Stoły z metalowymi nogami dla 12 osób

1

2

3

4

Reference content