Styl glamour

Styl glamour to blichtr, luksus i blask. Wzbudza sporo kontrowersji – dla jednych jest wyznacznikiem dobrego stylu, dla innych synonimem kiczu. Wnętrze urządzone w stylu glamour ma być bogate i pełne przepychu. Styl glamour kojarzy się z Hollywood i domami gwiazd. Urządzając mieszkanie w tym stylu, należy jednak zachować umiar – z luksusem i błyskiem można bardzo łatwo przesadzić. Zobacz jakie zestawy przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym - stół z krzesłami w stylu glamour

Styl glamour – charakterystyczne cechy - masywne, pikowane meble tapicerowane, - kolorystyka: biel, złoto, srebro, czerń, róż, -meble i dodatki na wysoki połysk, - błyszczące, kryształowe żyrandole, - wyeksponowane, duże lustra.

Jak wygląda salon w stylu glamour?

Jak wygląda salon w stylu glamour?

Styl glamour nie jest dla każdego. Odpowiednio zaaranżowane mieszkanie w stylu glamour będzie pięknym, eleganckim i pełnym blasku wnętrzem. Jeśli jednak przesadzimy - stanie się synonimem kiczu. Jak dobrze urządzić mieszkanie w stylu glamour? Czym charakteryzuje się styl glamour? Jak wygląda salon w stylu glamour? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o aranżacji wnętrz w tym eleganckim, wysmakowanym stylu.

Aranżacje salonu w stylu glamour
Mieszkanie w stylu Glamour

Mieszkanie w stylu Glamour

Aranżując wnętrze kierujemy się wygodą, kolorystyką i funkcjonalnością. Nie zapominajmy jednak dodać do tej listy odrobiny luksusu i elegancji. Luksusowe wnętrza zwykle utożsamiamy z dużymi apartamentami i drogim wyposażeniem pomieszczeń. Tymczasem taki efekt możemy osiągnąć nawet w niewielkim pokoju w mieszkaniu o przeciętnym metrażu. Wystarczy dodać mu trochę blasku. I to dosłownie.

Mieszkanie w stylu Glamour