Mały rozkładany i nierozkładany stół do jadalni
lechowski / 29.10.2021

Mały rozkładany i nierozkładany stół do jadalni

Stoły rozkładane są świetnym meblem do małych przestrzeni. Możliwość rozkładania sprawia, że na co dzień mebel nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby możemy przyjąć większą ilość gości. Dużą popularnością cieszą się szczególnie małe stoły rozkładane. Dla przeciętnej rodziny stół jest potrzebny do zjedzenia śniadania czy obiadu.

Stół rozkładany do jadalni

Stół dębowy rozkładany na pewno świetnie uzupełni wnętrze salonu czy jadalni. Neutralne, klasyczne drewniane stoły z czterema nogami czy małe stoły okrągłe będą ponadczasowe i długowieczne. Stół rozkładany dębowy to bardzo dobry wybór, kiedy potrzebujemy trwałego, solidnego mebla.

stół okrągły rozkładany na metalowych nogach z 4 krzesłami w zestawie

Rozkładany stół okrągły

Stół okrągły rozkładany pomoże przy większej ilości gości. Po rozłożeniu szerokość stołu zwiększy się ze 100 aż do 200 cm. Stół dla czterech osób zamienia się po rozłożeniu w stół sześcioosobowy. Gładko pracujący systemem prowadnic nie sprawi trudności podczas rozkładania. Głębokość 100cm pozwoli nam na postawienie nie tylko nakryć, ale i wiele więcej potraw czy dodatków. Owal, który powstanie po rozłożeniu, ładnie komponują się z nim krzesła do jadalni o obłych kształtach. Nie potrzebujemy nic więcej prócz smacznego jedzenia i dobrego towarzystwa.

Rozkładany stół kwadratowy

Stół kwadratowy fornirowany mały rozkładany dla osób, w których kuchni lub salonie lepiej wkomponuje się kwadrat i prostokąt. Stół cechuje dębowa podstawa z blatem z naturalnego forniru dębowego w kolorze naturalnym. Niewielki rozmiar oraz schowana wstawka pod blatem sprawia, że nawet przy nieoczekiwanych odwiedzinach rodziny znajdzie się szybko dodatkowe miejsce.

Solidna dębowa podstawa wygląda elegancko i nowocześnie. Grubość blatu tego drewnianego stołu rozkładanego została dostosowana wizualnie do całego projektu. Stół prezentuje się świetnie w wersji złożonej – dla czterech osób, jak i rozłożonej – dla sześciu osób. Produkt idealnie wpisuje się w stylistykę minimalizmu.

mały stół kwadratowy rozkładany z dostawkami

Małe stoły rozkładane

Do konserwacji dębu dla małych stołów rozkładanych możemy wybrać lakier matowy. Stół okrągły proponujemy w wersji z litego dębu jak i forniru dębowego. Oba typy blatów sprawią, że mebel będzie uniwersalny. Jeśli chodzi o blat stołu kwadratowego, jest on wykonany z naturalnego forniru dębowego. Jest on również dostępny w czerni. Ten mały rozkładany kwadratowy stół kwadratowy jest ponadczasowym i nowoczesnym meblem. Polecany jest do wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

stół okrągły rozkladany z krzeslami tapicerowanymi do jadalni

Małe stoły okrągłe

W ofercie sklepu mebllegro można znaleźć także małe stoły okrągłe w wersji nierozkładanej. Wymienione stoły zostały przewidziane dla czterech osób. Ciekawostką jest, że stoły okrągłe bardziej jednoczą ludzi, ponieważ nie posiadają dzielących nas rantów jak przy prostokątach. Jeśli jednak potrzebujemy stołu do niewielkiej przestrzeni, ale chcemy uniknąć obłych kształtów, warto zwrócić uwagę na małe stoły kwadratowe. Ciekawy design i wysoka jakość wykonania drewnianych blatów zwrócą uwagę każdego.

Kwadratowe małe stoły świetnie sprawdzą się jako mały rozkładany stół do jadalni czy w niewielkim salonie z jadalnianym aneksem.

stół okrągły z 4 krzesłami welurowe szare 2 jasne i 2 ciemne zdjęcie 1

Małe drewniane stoły

Małe drewniane stoły są idealnymi produktami do niewielkich wnętrz. Bardzo dobrze prezentują się stojąc na środku jadalni lub w zestawie stół z krzesłami do jadalni, jak i pod ścianą. Funkcja rozkładania pomaga w przyjmowaniu gości. Jeśli poszukujemy mebla o małych gabarytach oraz nie posiadamy zbyt wiele miejsca, to mały dębowy rozkładany stół jest perfekcyjnym wyborem. Dodatkowo, wysoka jakość wykonania sprawi, że mebel będzie cieszyć oko przez długie lata.

Stół okrągły S69 rozkładany dąb sękaty metalowe nogi X