B2B - Sprzedaż Hurtowa

Wraz z rozwojem firmy oraz ciągłym wprowadzaniem nowych produktów na rynek, chcemy wyjść naprzeciw licznym zapytaniom biznesowym i otwieramy dział skupiający się na formie współpracy B2B. Nasza oferta skierowana jest do hoteli, placówek publicznych, gastronomii oraz innych podmiotów biznesowych.

Nasze meble tapicerowane w atrakcyjnych cenach cieszą się wielkim zainteresowaniem zarówno Klienta detalicznego jak i biznesowego, dlatego meble tapicerowane takie jak łóżka tapicerowane jednoosobowe, fotele rozkładane, stoły i krzesła i inne można zamawiać u nas hurtowo. Już od 10 sztuk przewidziane są indywidualne rabaty i dodatkowo można wybrać indywidualny kolor czy materiał obicia mebla.

Uwaga: Nie współpracujemy na zasadach DropShippingu.

 

Nasze Meble w Twojej Restauracji

Nasza oferta jest idealna dla przyszłych jak i obecnych restauratorów chcących urządzić nowy lokal lub odświeżyć obecny. Nasze stoły, krzesła, narożniki czy sofy cechują się dużą wytrzymałością i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu spełnią swoje zadanie nawet w tak wymagającym miejscu jakim jest restauracja czy lokal gastronomiczny.

Nasze Meble w Twoim Hotelu

Posiadasz własny hotel lub pensjonat? A może posiadasz kilka mieszkań lub apartamentów na wynajem krótko lub długoterminowy? U nas na pewno znajdziesz meble pasujące do Twoich potrzeb. Szeroki wybór mebli tapicerowanych takich jak: narożniki z funkcją spania, fotele rozkładane, sofy czy kanapy z funkcją spania idealnie sprawdzą się przy tego typu działalności. Znajdziesz u nas duże tapicerowane dwuosobowe łóżka małżeńskie z tapicerowanym wezgłowiem w stylu kontynentalnym dla apartamentów małżeńskich, a także szereg jednoosobowych łóżek dla pojedynczych pokoi.

Dostawa zamówienia hurtowego

Oferujemy usługę transportu zamówienia w dowolnie wskazany adres na terenie całej Polski. Posiadamy własnego przewoźnika specjalizującego się w przesyłkach wielkogabarytowych co gwarantuje bezpieczny i szybki transport. Cena transportu jest ustalana indywidualnie do zamówienia i może być zależna od miejsca dostawy. Ponadto nie musisz się martwić o rozładowanie, a także zaaranżowanie nowych mebli. Możesz dodatkowo wybrać opcję wniesienia, a nawet montażu zamówionych produktów we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Składanie zamówienia

Na ten moment poniżej znajduje się bezpośredni kontakt z naszym działem B2B na którego prosimy kierować wszelkie zapytania ofertowe lub o dostępność czy termin realizacji.

Z biegiem czasu wprowadzimy specjalny panel B2B, do którego po rejestracji oraz pozytywnej weryfikacji będzie można się zalogować i składać zamówienia bezpośrednio z poziomu sklepu z uwzględnieniem indywidualnie przyznanego rabatu.