Krzesło tapicerowane Dama drewniane stylowe nogi Ludwik

Klasyczne krzesło tapicerowane

Polskiej produkcji krzesło K05 Dama to drewniane nogi wykonane z litego drewna w stylu Ludwika XV. Krzesło drewniane przeznaczone do hoteli, restauracji, sal bankietowych, sal weselnych a także do prywatnych mieszkań. Specjalne wzmocnienia pozwalają użytkować je przez długi czas bez żadnych uszkodzeń. Specjalnie dobrane tkaniny gwarantują długie lata użytkowania! Do naszych krzeseł dostępny jest duży wybór tkanin oraz wybarwienia drewna.

Krzesła tapicerowane w ofercie sklepu

Klasyczne ludwikowskie krzesła drewniane

Niezwykle delikatne i elegancke dreniane krzesło na zamówienie. Lekkości nadają mu kształty, subtelnie zaokrąglone zarówno na oparciu, jak i nogach. Całość prezentuje się niezwykle wytwornie i estetycznie. Siedzenie również zostało delikatnie wygięte, dzięki czemu pasuje do stylu całej konstrukcji, jak również gwarantuje komfortowy odpoczynek. Z pewnością prezentowany model znajdzie się z aprobatą fanów klasyki oraz wytwornych i bogatych ozdobień. Zamów krzesło w naszym sklepie internetowym:

Tapicerowane krzesło Dama klasyczne drewniane

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub dodatkową ofertę cenową nie uwzględnioną na stronach naszego sklepu, to możesz skożystac z formularza kontaktowego na stronie w zakładce Kontakt - kliknij przycisk poniżej, aby przejść bezpośrednio do zapytania dotyczącego prezentowanego krzesła K05.

Zapytaj o krzesło K05

Wszystkie oferowane przez nas krzesła na zamówienie pochodzą prosto od polskiego producenta krzeseł i stołów - firmy Meble Kołodziejczyk.