Stół glamour biały rozkładany nowoczesny

Stół glamour biały

Biały stół rozkładany w stylu glamour - styl barokowy dziś, czyli nowoczesny stół glamour rozkładany. Stół opiera się na drewnianych nogach wykonanych z litego drewna bukowego. Cała konstrukcja - stelaż stołu z nogami stanowi solidne wsparcie dla mechanizmu rozsuwania blatu stołu umożliwiającego jego rozkładanie. Link do sklepu online:

Biały stół S32 w stylu glamour

Nowoczesny stół rozkładany

Prezentowany biały stół z krzesłami glamour dostępny jest w naszym sklepie internetowym w kilku wybranych rozmiarach standardowych. Stół ten można zamówić również w innych wymiarach niedostępnych w ofercie sklepu. W takich przypadkach prosimy o kontakt.

Zapytaj o ofertę

Stół Ludia - smukłe kształty i elegancki styl Glamour

Chcesz stworzyć jadalnię lub salon w nowoczesnym, eleganckim stylu lub szukasz mebli do aranżacji glamour? Potrzebujesz miękkich dywanów, które zapewnią komfort stopom, strojnego oświetlenia (najlepiej kryształowego żyrandola) i dekoracyjnych, wzorzystych poduch. Do wykwintnej jadalni idealnie będzie pasować ten model stołu. Stół Ludia najlepiej będzie wyglądać w połączeniu z krzesłami w stylu Ludwika XVI. Sprawdzi się też z innymi bardziej zachowawczymi modelami krzeseł tapicerowanych. Biały solidny stół składa się z wytrzymałego, rozkładanego blatu wykonanego z laminowanej płyty MDF brzeg blatu frezowany. Lekko wygięte nogi są wykonane z litego drewna bukowego pomalowanego na biało. Prostokątny blat jest rozkładany i posiada błyszczące, gładkie wykończenie, dzięki czemu pozostaje łatwy w czyszczeniu. Piękne, harmonijne linie i subtelne wzornictwo tego stołu wniosą do jadalni ciepło i spokój.

Biały stół rozkładany w stylu glamour

Biały stół rozkładany w stylu glamour - styl barokowy dziś, czyli #nowoczesny stół glamour rozkładany. Stół opiera się na drewnianych nogach wykonanych z litego drewna bukowego. Cała konstrukcja - stelaż stołu z nogami stanowi solidne wsparcie dla mechanizmu rozsuwania blatu stołu umożliwiającego jego rozkładanie.