Jakie wymiary stołu dla 4, 6, 8, 10 i 12 osób?
lechowski / 28.09.2021

Jakie wymiary stołu dla 4, 6, 8, 10 i 12 osób?

Zanim kupisz stół, musisz dobrze przemyśleć kilka kwestii. Najważniejszą z nich jest kwestia miejsca i krzeseł, to zależy ile osób będzie z niego korzystało na co dzień lub dla ilu korzystających równocześnie osób miejsca ma wymiary stołu 6 osobowego po rozłożeniu blatu dają efektywne miejsce dla 12 osób przy stole z 12 krzesłami rozkładany na 300cm 12 osobowy stół

Wymiary stołu są równie istotne, co jego kształt i styl.

Wnętrze, jego rozmiary i wolną przestrzeń jaką stół może zająć należy starannie przemyśleć, przemierzyć i przeliczyć powierzchnie pod stół z 12 krzesłami. Tak te i wiele innych aspektów, które warunkują wymiary stołu, a także kształt blatu stołu z krzesłami do jadalni i salonu!

Jakie wymiary stołu na 4, 6, 8, 10 i 12 osób będą optymalne?

 1. jakie wymiary stołu na 4, 6, 8, 10 i 12 osób będą optymalne?
  • o czym pamiętać przy wyborze wymiarów stołu?
 2. jakie wymiary stołu dla 4, 6, 8, 10, 12 osób?
  • nie za duży, nie za mały, czyli problematyczna wielkość stołu
 3. o czym należy pamiętać wybierając stół?

Ile miejsca przy stole na osobę?

Ile miejsca przy stole na osobę?

O czym pamiętać przy wyborze wymiarów stołu?

Stół to jeden z najważniejszych mebli – w końcu to przy nim spotykamy się z rodziną i gośćmi, spożywając wspólnie posiłki, pijąc kawę czy grając w gry. Dlatego wybór stołu powinien być przemyślany, aby korzystało się z niego jak najlepiej.


Co warto wiedzieć przed wyborem stołu do jadalni, kuchni, salonu?

Może Cię zainteresuje odpowiedź na pytanie Ile miejsca w pokoju na stół i krzesła? - Dowiedz się jak wyglądać powinno dobre rozplanowanie wolnego miejsca w poszczególnych pokojach naszego domu lub mieszkania to podstawa. W tym przypadku rozmiar ma istotne znaczenie, dlatego warto się nad tym zastanowić już w momencie projektowania. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę planując przestrzeń aranżując stół z krzesłami tapicerowanymi.


Kształt stołu do jadalni i salonu

Kształt stołu to najistotniejsza kwestia. Wybierając meble, musisz kierować się przede wszystkim dostępną do zagospodarowania przestrzenią. W małych jadalniach i kuchniach z kącikami jadalnianymi lepiej sprawdzi się stół kwadratowy lub prostokątny niż owalny czy okrągły. W czasie, gdy stół nie jest używany, możesz dosunąć go do ściany lub do rogu, dzięki czemu zyskasz sporo miejsca


Wymiary małego stołu kuchennego

wymiary stołu do jadalni, tak jak wymiary stołu kuchennego, również są w dużej mierze uzależnione od miejsca, jakie możesz przeznaczyć na stół, ale również od tego, ile osób na co dzień będzie z niego korzystać.

po rozłożeniu duży stół na 8 nogach

Im mniej, tym stół może być mniejszy. Jednak jeśli zasiadać będzie przy nim wiele osób, ten mebel musi być koniecznie dopasowany wymiarami pod tym względem

stół z krzesłami styl loft do salonu

niemniej istotną kwestią jest to, by stół pasował do aranżacji pomieszczenia i do pozostałych mebli;

dodatkowe funkcje blat rozsuwany

rozsuwany stół czy funkcja podniesienia blatu to kwestie, o których nie myśli się w pierwszej kolejności, a które okazują się bardzo przydatne w wielu sytuacjach.

stół 6 osobowy
prostokątny duży stół rozkładany 6 osobowy 300cm po rozłożeniu na 8, 10 i 12 osób wymiary 200x100cm

Jakie wymiary stołu dla 4, 6, 8, 10, 12 osób?

Rozmiar stołu jest niezwykle istotny, aby osoby przy nim siedzące mogły czuć się komfortowo. Za mały sprawi, że pojawi się ścisk i goście będą mieli ograniczoną swobodę ruchów, zaś nadmiernie duży wprowadzi nieco surowy i arystokratyczny klimat, a dodatkowo będzie zajmował niepotrzebną przestrzeń. Jaki rozmiar stołu wybrać dla 4, 6 lub 10 osób? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Spore wymiary stołu 12–osobowego wymagają równie sporo miejsca w jadalni czy w kuchni (w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu będzie stał stół). Na co dzień będzie zajmował sporo przestrzeni, dlatego im więcej domowników będzie z niego korzystać i im więcej gości przyjmujesz, tym lepiej sprawdzi się stół z rozkładanym blatem. Po złożeniu nie będzie zajmować tyle miejsca, co rozłożony, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca.
Idealne wymiary stołu to nie tylko wielkość mierzona w centymetrach, ale również jego wysokość i ilość miejsca na nogi pod blatem. Średnica okrągłego stołu lub wymiary stołu prostokątnego to minimalne, sugerowane wartości. Naturalnie im więcej przestrzeni, tym lepiej, dzięki czemu korzystanie z tego mebla na co dzień będzie przyjemnością.

stół jadalniany na 7 osób wymiary 8 osobowego stołu z krzesłami dla 7 osób

Nie za duży, nie za mały, czyli problematyczna wielkość stołu

Stół nie powinien być za mały, ponieważ znacznie ogranicza swobodę ruchów podczas jedzenia, co raczej kojarzy się z dyskomfortem niż przyjemną kolacją w gronie najbliższych. Z drugiej strony, nadmiernie duży także negatywnie wpływa na samopoczucie gości i może być problematyczny pod względem np. dostępności posiłków. Nie zapominajmy również, że zakup monumentalnego będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami, co dla czteroosobowej rodziny, która rzadko organizuje rodzinne przyjęcia, jest całkowicie niepotrzebnym wydatkiem.

Jaki więc powinien być stół dla pięcioosobowej rodziny, a jaki dla ośmioosobowej? A co w przypadku, gdy jest nas dwoje, ale często organizujemy spotkania w gronie przyjaciół? O tym wszystkim dowiemy się o tym już za chwilę.

  stół 8 osobowy
  stół z krzesłami na 8 osób wymiary 8 osobowego stołu z czarnymi krzesłami

  O czym należy pamiętać wybierając stół?

  Wybierając stół musimy pamiętać o kilku istotnych zasadach:

  1. ile w rzeczywistości miejsc będzie nam potrzebnych zarówno na co dzień, jak i podczas świąt lub w przypadku wizyty gości
  2. jaka jest powierzchnia jadalni - stół nie może zajmować całego miejsca, ale nie powinien się również w nim “gubić” z powodu za małych rozmiarów;
  3. korzystanie z miejsc szczytowych - szczególnie istotne w przypadku stołów czteroosobowych.
  stół 10 osobowy
  rozkładany mały okrągły stolik na 4 osoby po rozłożeniu 10 osobowy duży stół rozkładany z krzesłami dla 10 osób

  Jaki stół dla czterech osób?

  Idealny stół dla 4 osób wg kształtu blatu:

  Zakłada się, że nakrycie dla jednej osoby powinno zajmować 60 cm x 40 cm. 60 cm odpowiada średniej szerokości ramion człowieka, zaś 40 cm jest to optymalna głębokość, która pozwala na swobodne sięganie po półmiski z potrawami.

  Jednak to, jakich rozmiarów powinien być stół, jest również zależne od jego kształtu. Inaczej to wygląda w przypadku prostokątnych, kwadratowych bądź okrągłych stołów dla 4 osób.

  Jeśli więc zależy nam na prostokątnym stole, przy którym z powodzeniem zmieszczą się 4 osoby siedzące naprzeciw siebie, powinniśmy szukać stołu o minimalnych wymiarach 120 cm x 80 cm.

  W przypadku kwadratowego, w zupełności wystarczy model o wymiarach 90 cm x 90 cm. Idealnym stołem, który w szczególności odnajdzie się w nowoczesnej aranżacji jest stół w zestawie z krzesłami.

  Całość wyróżnia się niesamowitą lekkością, a jednocześnie prostotą, dzięki czemu z powodzeniem wkomponuje się do jadalni w stylu skandynawskim lub loftowym.

   

  Wymiary stołu dla 4 osób

  Jakie wymiary stołu 4-osobowego będą optymalne? Przyjmuje się, że minimalna przestrzeń dla 1 osoby siedzącej przy stole, potrzebna do tego, by posiłek mógł zostać spożyty komfortowo, to 50 x 40 cm (szerokość x głębokość).

  Im więcej, tym oczywiście lepiej, zwłaszcza jeśli na stole mają znaleźć się dodatkowe przedmioty oprócz talerza, sztućców i szklanki. Druga istotna kwestia to ta, że pomiędzy stołem a ścianą i innymi meblami powinna być zachowana odległość minimum 70–80 cm. To pozwoli na swobodne siadanie i wstawanie oraz poruszanie się.

  Wybierając stół, pamiętaj również o tym, aby odległość między dwiema osobami siedzącymi naprzeciwko siebie wynosiła minimum 20 cm. Pozwoli to na dostawienie dodatkowych przedmiotów, jak koszyczek z pieczywem, przyprawy czy półmiski z przekąskami lub sosami. Takie stoły zapewnią najwięcej komfortu.

  Biorąc pod uwagę powyższe, standardowe wymiary stołu na 4 osoby powinny wynosić odpowiednio:

  stół 6 osobowy
  rozkładany mały okrągły stolik na 4 osoby po rozłożeniu 6 osobowy stół rozkładany z krzesłami dla 6 osób
  prostokątny duży stół rozkładany 6 osobowy 300cm po rozłożeniu na 8, 10 i 12 osób wymiary 200x100cm

  Jaki stół dla sześciu osób?

  Idealny stół dla 6 osób wg kształtu blatu:

  • stół okrągły dla 6 osób : ᴓ110 cm
  • stół prostokątny dla 6 osób : 140x90 cm
  • stół kwadratowy dla 6 osób : 100x100 cm po rozłożeniu do 150x100 cm

  W przypadku sześcioosobowej rodziny wymiary ustala się tak samo, jak dla stołu dla 4 osób. Zatem, zakładając, że dla jednej osoby zarezerwowane jest miejsce o wymiarach 60 cm x 40 cm, prostokątny stół powinien mieć minimum 160 cm x 80 cm. Ciekawym przykładem stołu wraz z kompletem krzeseł, który będzie idealny dla sześcioosobowej rodziny jest zestaw o nieco modernistycznym designie. Możliwość rozłożenia do 200 cm długości sprawia, że w przypadku wizyty gości możemy zwiększyć jego powierzchnię i uniknąć krępującej sytuacji, w której stół okazuje się za mały, aby pomieścić przy nim więcej osób.

  Stół PAJĄK na metalowych nogach 160x90cm

  Wymiary stołu dla 6 osób

  Jeśli w domu mieszka co najmniej 5 osób lub 4, ale lubiących przestrzeń i swobodę, warto wybrać stół przeznaczony dla 6 osób.

  Dzięki temu każdy będzie miał optymalną przestrzeń do wygodnego spożycia posiłku, a w przypadku wizyty gości, również nie będzie problemu z zachowaniem komfortowych odległości. Jakie powinny być wymiary stołu 6-osobowego?

  Wymiary wygodnego stołu dla 6 osób to:

  stół 6 osobowy wymiary stołu z krzesłami do salonu jadalni i kuchni
  stół 8 osobowy
  stół z krzesłami na 8 osób po rozłożeniu wymiary 100/200cm

  Jaki stół dla ośmiu osób?

  Jaki stół dla 8 osób?

  • Stół okrągły : średnica 160 cm
  • Stół prostokątny : 180 cm x 80 cm
  • Stół kwadratowy : 120 cm x 120 cm
  • Stół owalny : 170 cm x 90 cm

  W przypadku, gdy poszukujemy idealnego stołu dla 8 osób, musimy wziąć pod uwagę zdecydowanie większe produkty. W takim przypadku sprawdzą się również modele rozkładane o owalnym kształcie, np. stół. Solidna podstawa z litego drewna oraz fornirowany blat sprawiają, że jest to stół o wysokich parametrach wytrzymałościowych zarówno na uszkodzenia mechaniczne (ścieranie), jak również użytkowe, np. zabrudzenia lub kontakt z wodą.

  stół 8 osobowy
  stół z krzesłami na 8 osób po rozłożeniu wymiary 100/200cm

  Wymiary stołu dla 8 osób

  Zaaranżowanie jadalni, z której na co dzień lub najczęściej będzie korzystać 8 osób, to niełatwe zadanie, które wymaga sporej ilości miejsca. Biorąc pod uwagę minimalne wymiary dla 1 osoby, przemnożone przez 8 osób, a do tego miejsce potrzebne do swobodnego siadania, wstawania i przechodzenia, na stół dla 8 osób trzeba wygospodarować sporo miejsca. Jakie wymiary stołu 8-osobowego będą optymalne?

  Wymiary stołu jadalnego na 8 osób to odpowiednio:

  • stół okrągły – 150-180 cm średnicy;
  • stół prostokątny – 80 x 160 cm lub większy: 100 x 180 cm;
  • stół kwadratowy – 120 x 120 cm.

  W przypadku, gdy na co dzień ze stołu będzie korzystać wielu domowników, a dodatkowo co jakiś czas także goście, warto pomyśleć o wyborze dużego stołu, który dodatkowo będzie miał funkcję rozsuwania blatu. Dzięki temu w razie potrzeby szybko powiększysz powierzchnię użytkową.

  stół z krzesłami na 8 osób wymiary 8 osobowego stołu z czarnymi krzesłami

  Jaki stół dla czterech osób?

  Stół prostokątny

  Stół kwadratowy

  Stół okrągły

  120x90 cm

  90x90 cm

  ᴓ90 cm

  stół 10 osobowy
  stół szary i krzesła do jadalni do salonu stół z szarymi krzesłami dla 10 osób

  Jaki stół dla sześciu osób?

  Stół okrągły

  Stół prostokątny

  średnica 110 cm

  140x90 cm

  stół 6 osobowy
  stół z krzesłami na 6 osób do jadalni

  Jaki stół dla ośmiu osób?

  Stół okrągły

  Stół prostokątny

  Stół kwadratowy

  Stół owalny

  średnica 160 cm

  180 cm x 80 cm

  120 cm x 120 cm

  170 cm x 90 cm

  Stół prostokątny rozkładany S67 styl skandynawski na białych nogach
  stół 8 osobowy
  stół okrągły po rozłożeniu na 8 sób stół jadalniany 4 osobowy
  stół 10 osobowy
  rozkładany mały okrągły stolik na 4 osoby po rozłożeniu 10 osobowy duży stół rozkładany z krzesłami dla 10 osób
  stół kwadratowy rozkładany z krzesłami fotelowymi dla 10 osób do jadalni z salonem

  Jaki stół dla dziesięciu osób?

  Idealny stół dla 10 osób

  • Stół okrągły : średnica 180 cm
  • Stół prostokątny : 240 cm x 100 cm
  • Stół kwadratowy : 180 cm x 180 cm
  • Stół owalny : 190 cm x 100 cm

  Dziesięć osób przy stole to dla jednych abstrakcja, zaś dla innych - codzienność. Jeśli więc uwielbiamy wspólne posiłki w gronie najbliższych, warto zdecydować się na solidny i wytrzymały model, który będzie miał minimalne wymiary 240 cm x 100 cm, jak np. stół o długości 200 cm z możliwością rozłożenia aż do 440 cm! Klasyczna forma łącząca lite drewno bukowe wraz z fornirowanym blatem sprawia, że stół doskonale zaprezentuje się niemal w każdym wnętrzu.

  Wymiary stołu dla 10 osób

  Wymiary stołu 10-osobowego wymagają wygospodarowania analogicznie jeszcze większej przestrzeni. Minimalne oraz optymalne wymiary stołu na 10 osób poniżej:

  • wymiary stołu prostokątnego dla 10 osób
   • minimalnie: stół 200x90 cm
   • optymalnie: stół 240x100 cm
  • wymiary stołu kwadratowego dla 10 osób
   • minimalnie: stół 160x160 cm
   • optymalnie: stół 180x180 cm
  • wymiary stołu okrągłego dla 10 osób
   • minimalnie: stół 170 cm
   • optymalnie: stół 200 cm

   

  Jaki stół dla dziesięciu osób?

  • Stół okrągły dziesięcioosobowy ϕ180cm
  • Stół prostokątny dziesięcioosobowy 240x100cm
  • Stół kwadratowy dziesięcioosobowy 180x180cm

  Jaki stół dla dziesięciu osób?

  • Stół okrągły dziesięcioosobowy ϕ180cm
  • Stół prostokątny dziesięcioosobowy 240x100cm
  • Stół kwadratowy dziesięcioosobowy 180x180cm
  Stół PAJĄK na metalowych nogach 200x100cm
  stół okrągły rozkładany do jadalni dla 8 osób
  stół 12 osobowy
  stół z krzesłami w różnych kolorach i stylach dla 12 osób zestaw jadalniany stół i krzesła mix na 12 osób

  Jaki stół dla dwunastu osób?

  Idealny stół dla 12 osób wymiary

  • Stół okrągły średnica 100cm blat rozkładany do 350cm po rozłożeniu 12 osobowy komplet z krzesłami
  • Stół prostokątny 250x100cm blat rozkładany do 350cm po rozłożeniu 12 osobowy komplet z krzesłami
  • Stół kwadratowy 100x100cm blat rozkładany do 350cm po rozłożeniu 12 osobowy komplet z krzesłami

  Optymalne wymiary 12 osobowego stołu

  Stół 12 osobowy o długości blatu po rozłożeniu 350cm odpowiednio dla blatu prostokątnym okrągłymi kwadratowe stoły rozkładane z krzesłami dla 12 osób do jadalni i salonu. Optymalna długość wynosi 350cm długości blatu, a 6 krzeseł składane 12 osób do jadalni i kuchni.

  Wymiary stołu dla 12 osób

  Wymiary stołu w jadalni dla 12 osób muszą zapewnić im odpowiednią ilość minimalnej przestrzeni, a także dodatkowy margines swobody. Dlatego wymiary stołu na 12 osób to minimum:

  • 100cm średnicy po rozłożeniu o dodatkowe 250cm dla stołu okrągłego wyniesie 350cm długość blatu
  • Szeroki 100x250/350cm długi po rozsunięciu dla stołu prostokątnego rozkładanego do 350cm długości

  Znalezienie idealnego stołu to inwestycja na lata. Dlatego przed decyzją o zakupie, należy dokładnie przemyśleć, ile osób będzie z niego korzystać na co dzień i jak często zamierzamy zapraszać gości. Jest to ważne nie tylko dla naszego portfela, ale również dla swobody osób, które wspólnie z nami zasiądą do stołu.

  duży rozkładany stół na metalowej ramie z krzesłami do jadalni w stylu loft

  Zanim kupisz stół, musisz dobrze przemyśleć kilka kwestii. Najważniejszą z nich jest kwestia miejsca dostępnego miejsce. Kolejna i równie ważna, to wymagana ilosc krzeseł. Ile osób będzie przy tym stole zasiadać... Już wiemy na czym nam zależy i mamy też piersze konkrety - wymiary dostępnej przestrzeni i liczbę domowników. Zatem zapraszam na wycieczkę z przewodnikiem po wymiarach bialych stołów do jadalni, dębowych stołów do kuchni i rozkładanych stołów do salonu.

  Może wiesz już jakie wymiary powinien mieć Twój stół z krzesłami dla 8 osób, ale czy wiesz ile efektywnej przestrzeni należy wygospodarować? Jeżeli jeszcze nie, to tutaj znajdziesz odpowiedź: ile miejsca na stół rozkładany w salonie?

  Spis treści:
    Jakie wymiary stołu dla 4 osób?
    Jakie wymiary stołu dla 6 osób?
    Jakie wymiary stołu dla 8 osób?
    Jakie wymiary stołu dla 10 osób?
    Jakie wymiary stołu dla 12 osób?

  oraz

  Bonus do treści:
    Jaki wymiar stołu na 16 osób?
    Jaki wymiar stołu na 20 osób?
    Jaki wymiar stołu na 24 ospby?
    Jaki stół do małej kuchni 2 osobowy?

  Możemy więc zacząć od małego stołu z krzesłami dla 4 osób.

  Wymiary stołów a liczba osób przy stole oraz minimalna i optymalna powierzchnia urzytkowa na blacie przypadająca na określoną liczbę miejsc.

   

  STÓŁ PROSTOKĄTNY

  STÓŁ OKRĄGŁY

  Liczba

  osób

  Rozmiary

  minimalne

  Rozmiary

  optymalne

  Średnica

  minimalna

  Średnica

  optymalna

  1 osoba

  40x50 cm

  50x70 cm

  40 cm

  60 cm

  2 osoby

  60x80 cm

  70x100 cm

  70 cm

  80 cm

  4 osoby

  80x120 cm

  80x140 cm

  80 cm

  100 cm

  6 osób

  80x140 cm

  90x160 cm

  120 cm

  150 cm

  8 osób

  80x160 cm

  100x180 cm

  150 cm

  180 cm

  10 osób

  90x200 cm

  100x240 cm

  170 cm

  220 cm

  12 osób

  100x280 cm

  100x300 cm

  210 cm

  250 cm

  Stół PAJĄK na metalowych nogach 180x90cm

  Nowoczesne stoły drewniane z krzesłami

  Nowoczesne stoły drewniane z krzesłami tapicerowanymi do jadalni i salonu

  Stół drewniany to marzenie wielu osób – jest to nie tylko jeden z ważniejszych elementów domu czy mieszkania - stół z drewna pełni również funkcję społeczną.

  stoły z krzesłami do jadalni i salonu

  Jak dobrać wysokość stołu do kuchni i jadalni?

  Wysokość stołu – jak dobrać wysokość stołu do kuchni i jadalni?

  Wysokość stołu ma istotne znaczenie dla komfortu spożywania posiłków i korzystania z niego w innych celach. Jak dobrać wysokość stołu do kuchni i jadalni?

  Wysokość stołu do kuchni i jadalni

  Jaki wybrać stół do małej kuchni? 8 pomysłów

  Jaki wybrać stół do małej kuchni? 8 pomysłów

  Mały stół do kuchni to rozwiązanie praktyczne i wygodne. Stolik do kuchni, nawet ten najmniejszy, znacznie ułatwia wykonywanie codziennych czynności.

  pomysł na stół do małej kuchni

  Stoły w stylu LOFT, czyli surowy design z klasą

  Stoły w stylu LOFT, czyli surowy design z klasą

  Stoły w stylu LOFT w domu to idealne połączenie estetyki i funkcjonalności oraz niezwykle modny element wyposażenia domu.

  Stoły LOFT surowy design z klasa

  Zestawy Stołów i Krzeseł

  Stwórz idealną przestrzeń do spotkań i posiłków!

  Nowoczesne zestawy stołów i krzeseł do jadalni jak i klasyczne komplety stoły z krzesłami do salonu zapewnią Ci nie tylko elegancję, ale także funkcjonalność i wygodę. Dzięki przygotowanym kompletom mebli, stół i krzesła, stworzysz idealną przestrzeń do spotkań, rodzinnych posiłków czy produktywnej pracy. Zapomnij o trudnościach z doborem oddzielnie wybierając stół i krzesła - sprawdź gotowe komplety stołów z krzesłami, które są idealnie dopasowane pod względem stylu, koloru i materiałów, aby stworzyć spójną aranżację, która wyróżni Twoje wnętrza. Oferowane w sklepie online, stoły i krzesła wykonane  są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość mebli w zestawie stołu z krzesłami przez wiele lat. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność, a ergonomiczne krzesła do stołu zapewniają wygodę podczas długich spotkań lub obiadów. Dostępne w różnych wzorach, kształtach i kolorach, nasze stoły z krzesłami doskonale uzupełnią każdy rodzaj wnętrza, niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, klasyczną elegancję czy rustykalny urok.

  Oferujemy szeroki wybór zestawów stołowych, stołów z krzesłami, które możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Bez względu na to, czy potrzebujesz miejsca dla dwóch osób czy większej grupy, mamy odpowiednie rozwiązania dla Ciebie. Stoły z krzesłami to inwestycja, która przyniesie wiele korzyści. Ciesz się wspólnymi posiłkami, rozmowami i spotkaniami w wyjątkowej atmosferze, która sprzyja relacjom i tworzeniu niezapomnianych chwil. Nie czekaj dłużej! Stwórz idealne miejsce do spotkań i posiłków dzięki naszym stołom z krzesłami do jadalni. Wybierz wygodę, styl i funkcjonalność stołów z krzesłami do salonu. Kup teraz i zrób pierwszy krok w stronę stworzenia idealnej przestrzeni jadalni czy salonu!

  Zestawy stołów z krzesłami drewnianymi

  Stoły i krzesła drewniane

  Klasyczny urok drewna w zestawach stołów z krzesłami - eleganckie i trwałe rozwiązanie do Twojego wnętrza.

  Zestawy stołów z krzesłami drewnianymi
  Zestawy stołów i krzeseł tapicerowanych

  Stoły i krzesła tapicerowane

  Odkryj naszą ofertę tapicerowanych zestawów stołów i krzeseł, które zapewnią komfort i styl.

  Zestawy stołów i krzeseł tapicerowanych
  Zestawy rozkładanych stołów z krzesłami

  Rozkładane stoły z krzesłami

  Dla tych, którzy potrzebują elastyczności, mamy zestawy z rozkładanymi stołami i wygodnymi krzesłami.

  Zestawy rozkładanych stołów z krzesłami
  Prostokątne zestawy stołów z krzesłami

  Prostokątne stoły z krzesłami

  Klasyczne zestawy z prostokątnymi stołami i wygodnymi krzesłami pasują do wielu wnętrz.

  Prostokątne zestawy stołów z krzesłami
  Okrągłe zestawy stołów z krzesłami

  Okrągłe stoły z krzesłami

  Zestawy z okrągłymi stołami i krzesłami stworzą przytulną atmosferę w Twojej przestrzeni.

  Okrągłe zestawy stołów z krzesłami
  Kwadratowe zestawy stołów z krzesłami

  Kwadratowe stoły z krzesłami

  Kwadratowe stoły i krzesła to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią minimalistyczny design.

  Kwadratowe zestawy stołów z krzesłami
  Białe zestawy stołów z krzesłami

  Białe stoły z krzesłami

  Stwórz jasną i nowoczesną przestrzeń z naszymi zestawami białych stołów z krzesłami.

  Białe zestawy stołów z krzesłami
  Czarne zestawy stołów z krzesłami

  Czarne stoły z krzesłami

  Dla miłośników elegancji proponujemy zestawy czarnych stołów z krzesłami, które dodadzą luksusowego charakteru.

  Czarne zestawy stołów z krzesłami